Team


ADVIES & BEHEER

Jozef    

Jozef Boone
Bestuurder
Advies grote ondernemingen en KMO
Specialiteit: groepsverzekeringen

jozef.boone@verz.kbc.be

 


Bram

Bram Boone
Bestuurder
Advies grote ondernemingen en KMO

bram.boone@verz.kbc.be

 

Pieter

Pieter Boone
Bestuurder
Advies & beheer particulieren, zelfstandigen en KMO

pieter.boone@verz.kbc.be

 


Dominique

Dominique De Ruyck
Bestuurder
Advies & beheer particulieren, zelfstandigen en KMO
Specialiteit: Medische- en vrije beroepen

dominique.deruyck@verz.kbc.be

 

Koen

Koen Sucaet
Bestuurder
Advies & beheer particulieren, zelfstandigen en KMO
Specialiteit: land- en tuinbouw

koen.sucaet@verz.kbc.be

 


Jan Jan Steyaert
Bestuurder
Advies & beheer particulieren, zelfstandigen en KMO

jan.steyaert2@verz.kbc.be

 

Sofie

Sofie Persyn
Advies & beheer particulieren, zelfstandigen en KMO

sofie.persyn2@verz.kbc.be

 


Sven

Sven De Volder
Advies & beheer particulieren, zelfstandigen en KMO

sven.devolder@verz.kbc.be

 

Linde

Linde Vermeulen
Advies & beheer particulieren, zelfstandigen en KMO

linde.vermeulen@verz.kbc.be

 


Elien

Elien Boone
Advies & beheer particulieren, zelfstandigen en KMO

elien.boone@verz.kbc.be

 

Colette Colette Baele
Advies & beheer particulieren, zelfstandigen en KMO

colette.baele@verz.kbc.be

 


Rani Van den Broecke
Advies & beheer particulieren, zelfstandigen en KMO

rani.vandenbroecke@verz.kbc.be

 


SCHADECEL

Chris

Chris Van De Walle 
Schadebeheer

chris.vandewalle@verz.kbc.be

 


Jean-Pierre

Jean-Pierre Van Hove
Hoofd schadecel
Juridisch adviseur Specialiteit: aansprakelijkheid

jean-pierre.van.hove@verz.kbc.be

Wim

Wim De Vreese
Schadebeheer
Specialiteit: autoschade

wim.de.vreese@verz.kbc.be

 


Yorben

Yorben Delombaerde
Schadebeheer

yorben.delombaerde2@verz.kbc.be


ADMINISTRATIE & BOEKHOUDING

Martine

Martine Wyckstandt
Administratie & Betalingen

martine.wyckstandt@verz.kbc.be